Adana Seyhan Çare Eczanesi Hakkında Bilgiler

Adana Seyhan Çare Eczanesi

AKKAPI MAH. ŞIH CEMİL CAD. NO:184/A SEYHAN-ADANA Seyhan/Adana

Çare Eczanesi Çalışma Saatleri

Eczane için henüz çalışma saatleri eklenmemiş.

Çare Eczanesi İşletme Bilgileri

Eczane için herhangi bir bilgi eklenmemiş.

Çare Eczanesi Hakkında Yorumlar

Eczane için henüz yorum yapılmamış.

Çare Eczanesi Fotoğrafları

Eczane için henüz fotoğraf eklenmemiş.

Çare Eczanesi Yakınınkiler ve Diğer kullanıcıların aradığı eczaneler

Eczane için henüz yakınında bulunanlar eklenmemiş.

Adana Seyhan ilçesinde bulunan Çare Eczanesi'nin adres bilgisi, telefon numarası ve yol tarifi alabileceğiniz bir sayfayı ziyaret ediyorsunuz. Ayrıca Adana Seyhan ilçesinde nöbetçi eczane olduğu zaman bu sayfa üzerinden ziyaret ettiğiniz günde nöbetçi eczane olup olmadığınıda görebilirsiniz. Çare Eczanesi 2258718 nüfuslu Adana şehrinin Seyhan ilçesinde AKKAPI MAH. ŞIH CEMİL CAD. NO:184/A SEYHAN-ADANA adresinde bulunmaktadır. Adana 36.99149 enlem ve 35.330818 boylamında bulunmaktadır. Çare Eczanesi'ne yol tarifi almak için "Konuma Git" düğmesine basarak mobil cihazlarınızdan kolayca eczanenin bulunduğu AKKAPI MAH. ŞIH CEMİL CAD. NO:184/A SEYHAN-ADANA adresine yol tarifi alabilirsiniz. Yol tarifi almadan önce "Telefon Et" düğmesine basarak Çare Eczanesi'ni arayabilir ve açık olup olmadığı bilgisinin teyidini almayı unutmayın. Ayrıca bu özellikleri kullandığınızda herhangi bir sorunla karşılaşır veya aktif olmadığı saatte aktif gözüküyorsa bize bildirerek Adana Seyhan ilçesinde nöbetçi arayan diğer vatandaşlarada yardımcı olabilisiniz. Çare Eczanesi'nin telefon numarası +90 322 361 91 77 ve Çare Eczanesi'nin adresi AKKAPI MAH. ŞIH CEMİL CAD. NO:184/A SEYHAN-ADANA şeklindedir. Siz değerli kullanıcılarımıza her zaman kaliteli bir hizmet sunmak için hergün sitemizi güncelleyerek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Adana şehrinin plaka kodu 01 numarası ile başlamaktadır.

Diğer İlçelerden Detaylara Bakabilirsiniz.

Aladağ

(0)

Ceyhan

(0)

Feke

(0)

Kozan

(0)

Seyhan

(0)
Çare Eczanesi Hakkında S.S.S

Adana Seyhan Çare Eczanesi'nin telefon numarası bir çok sitede mevcut şekilde var.  Ama en güncel Adana Seyhan Çare Eczanesi telefon numarası +90 322 361 91 77 şeklindedir. Eğer kopyalamak istemiyorsanız sitemizde bulunan telefon et düğmesi ile kolayca Adana Seyhan Çare Eczanesi'ni arayabilirsiniz. Ayrıca konuma git düğmesine basarak yol tarifi alabilirsiniz. 

Adana Seyhan Çare Eczanesi'nin adresi bir çok sitede doğru olmayan şekliyle vardır. Adana Seyhan Çare Eczanesi en güncel adresi AKKAPI MAH. ŞIH CEMİL CAD. NO:184/A SEYHAN-ADANA şeklindedir. Eğer bulunan adrese yol tarifi almak istiyorsanız kopyalamak ve Google Maps üzerinde arama yapmak ile uğraşmayın sitemizde bulunan konuma et düğmesi ile kolayca Adana Seyhan Çare Eczanesi için yol tarifi alın. Ayrıca telefon et düğmesine basarak Adana Seyhan Çare Eczanesi kolayca arayabilirsiniz.

Adana Seyhan Çare Eczanesi eczanesinin nöbet çizelgesini sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca Adana Seyhan Çare Eczanesi eczanesi bugün nöbetçi değildir. Diğer Adana ilçelerinde nöbetçi eczanelerine ait bilgileri ve nöbet durumlarını kontrol edebilirsiniz. Gün içerisinde güncellenen listeler ile sizde günlük olarak nöbetçi eczaneleri görüntüleyin.

Adana Seyhan Çare Eczanesi'nin yakınında bir market ve iş yeri bulunmaktadır. Buradaki işletmeler ve yapılar değişiklik gösterdiği için Adana Seyhan Çare Eczanesi'nin yakınında bulunanlar için +90 322 361 91 77 numarasından eczaneyi arayarak teyit alabilirsiniz. Ayrıca aramak için telefon numarasını kopyalamanıza gerek yok sitemizi ziyaret ederek telefon et düğmesine tıklayıp otomatik arama yapabilirsiniz.