Sitene Nöbetçi Eczane Widget/HTML Ekle

Nöbetçi eczaneler (Sitene Ekle) uygulamamız ücretsizdir ve reklam içermez.

Websitenize kodu eklemeyle ilgili herhangi sorun yaşarsanız, AnyDesk uygulamasını bilgisayarınıza yükleyip +90 544 658 14 28 Whatsapp numarası üzerinden teknik destek alabilirsiniz.

Uygulamamız Türkiye'de çoğu önemli sitelerde, haber, belediye ve gazate internet siteleri tarafından kullanılmaktadır. Uygulamamıza tamamen kendi site renk ve fontlarına göre özelleştirilebilir ve her alana uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Aşağıdan eklemek istediğiniz şehir veya ilçeyi seçerek işlemlere başlayabilirsiniz.

Şehir ve ilçe seçiminden sonra ilgili alanların renkleri ve yazı fontları ile oynama yaparak tamamen sitenize göre özelleştirmeler sağlayın.


Nöbetçi Eczaneler Hakkında S.S.S

Yataklı Tedavi Kurumları İşletme Yönetmeliği’nin 48. Maddesinde, “bünyesinde doğum servisi bulunmayan kurumlarda, hemşire (başhemşire dahil) toplamı ikiden fazla ise, bunlar arasında nöbet uygulanır.” denmektedir. Nöbet türleri ise aynı Yönetmeliğin 42. maddesinde tanımlanmıştır. İcap nöbeti anılan maddenin (C) bendinde; “Uzman adedi nöbet tutacak miktarlardan az, fakat birden fazla olan kurumlarda uzmanlar sırayla ev nöbetini tutarlar. Bunun için, aylık ev nöbet listeleri hazırlanır. Ev nöbetçisi mesai saatleri dışında kurumun idari ve tıbbi her türlü gereklerinden sorumludur. Ev nöbetçisi akşam vizitlerini yapmaya, mesai dışında bulunduğu yeri bildirmeye, kuruma her davette gelmeye mecburdur.” şeklinde tanımlanmıştır.