Ordu Kabataş Cömert Eczanesi Hakkında Bilgiler

Cömert Eczanesi Bugün Nöbetçi Mi ?

Hayır bugün nöbetçi değildir. Aşağı kaydırarak yakınındaki eczanelerden birini kontrol edebilirsiniz.

Cömert Eczanesi Çalışma Saatleri

Eczane için henüz çalışma saatleri eklenmemiş.

Cömert Eczanesi İşletme Bilgileri

Eczane için herhangi bir bilgi eklenmemiş.

Cömert Eczanesi Hakkında Yorumlar

Eczane için henüz yorum yapılmamış.

Cömert Eczanesi Fotoğrafları

Eczane için henüz fotoğraf eklenmemiş.

Cömert Eczanesi Yakınınkiler ve Diğer kullanıcıların aradığı eczaneler

Eczane için henüz yakınında bulunanlar eklenmemiş.

Ordu Kabataş ilçesinde bulunan Cömert Eczanesi'nin adres bilgisi, telefon numarası ve yol tarifi alabileceğiniz bir sayfayı ziyaret ediyorsunuz. Ayrıca Ordu Kabataş ilçesinde nöbetçi eczane olduğu zaman bu sayfa üzerinden ziyaret ettiğiniz günde nöbetçi eczane olup olmadığınıda görebilirsiniz. Cömert Eczanesi 761400 nüfuslu Ordu şehrinin Kabataş ilçesinde FATSA CAD.NO:30/A KABATAS/ORDU adresinde bulunmaktadır. Ordu 40.986166 enlem ve 37.879721 boylamında bulunmaktadır. Cömert Eczanesi'ne yol tarifi almak için "Konuma Git" düğmesine basarak mobil cihazlarınızdan kolayca eczanenin bulunduğu FATSA CAD.NO:30/A KABATAS/ORDU adresine yol tarifi alabilirsiniz. Yol tarifi almadan önce "Telefon Et" düğmesine basarak Cömert Eczanesi'ni arayabilir ve açık olup olmadığı bilgisinin teyidini almayı unutmayın. Ayrıca bu özellikleri kullandığınızda herhangi bir sorunla karşılaşır veya aktif olmadığı saatte aktif gözüküyorsa bize bildirerek Ordu Kabataş ilçesinde nöbetçi arayan diğer vatandaşlarada yardımcı olabilisiniz. Cömert Eczanesi'nin telefon numarası +90 452 841 20 15 ve Cömert Eczanesi'nin adresi FATSA CAD.NO:30/A KABATAS/ORDU şeklindedir. Siz değerli kullanıcılarımıza her zaman kaliteli bir hizmet sunmak için hergün sitemizi güncelleyerek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ordu şehrinin plaka kodu 52 numarası ile başlamaktadır.

Diğer İlçelerden Detaylara Bakabilirsiniz.

Akkuş

(1)

Çamaş

(0)

Fatsa

(1)

İkizce

(1)

Korgan

(1)

Kumru

(1)

Ulubey

(1)

Ünye

(2)
Cömert Eczanesi Hakkında S.S.S

Ordu Kabataş Cömert Eczanesi'nin telefon numarası bir çok sitede mevcut şekilde var.  Ama en güncel Ordu Kabataş Cömert Eczanesi telefon numarası +90 452 841 20 15 şeklindedir. Eğer kopyalamak istemiyorsanız sitemizde bulunan telefon et düğmesi ile kolayca Ordu Kabataş Cömert Eczanesi'ni arayabilirsiniz. Ayrıca konuma git düğmesine basarak yol tarifi alabilirsiniz. 

Ordu Kabataş Cömert Eczanesi'nin adresi bir çok sitede doğru olmayan şekliyle vardır. Ordu Kabataş Cömert Eczanesi en güncel adresi FATSA CAD.NO:30/A KABATAS/ORDU şeklindedir. Eğer bulunan adrese yol tarifi almak istiyorsanız kopyalamak ve Google Maps üzerinde arama yapmak ile uğraşmayın sitemizde bulunan konuma et düğmesi ile kolayca Ordu Kabataş Cömert Eczanesi için yol tarifi alın. Ayrıca telefon et düğmesine basarak Ordu Kabataş Cömert Eczanesi kolayca arayabilirsiniz.

Ordu Kabataş Cömert Eczanesi eczanesinin nöbet çizelgesini sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca Ordu Kabataş Cömert Eczanesi eczanesi bugün nöbetçi değildir. Diğer Ordu ilçelerinde nöbetçi eczanelerine ait bilgileri ve nöbet durumlarını kontrol edebilirsiniz. Gün içerisinde güncellenen listeler ile sizde günlük olarak nöbetçi eczaneleri görüntüleyin.

Ordu Kabataş Cömert Eczanesi'nin yakınında bir market ve iş yeri bulunmaktadır. Buradaki işletmeler ve yapılar değişiklik gösterdiği için Ordu Kabataş Cömert Eczanesi'nin yakınında bulunanlar için +90 452 841 20 15 numarasından eczaneyi arayarak teyit alabilirsiniz. Ayrıca aramak için telefon numarasını kopyalamanıza gerek yok sitemizi ziyaret ederek telefon et düğmesine tıklayıp otomatik arama yapabilirsiniz.