Ordu İkizce Arzu Eczanesi Hakkında Bilgiler

Ordu İkizce Arzu Eczanesi

MERKEZ MAH.HASAN KALYONCU CAD.NO:2/C İkizce/Ordu

Arzu Eczanesi Bugün Nöbetçi Mi ?

Hayır bugün nöbetçi değildir. Aşağı kaydırarak yakınındaki eczanelerden birini kontrol edebilirsiniz.

Arzu Eczanesi Çalışma Saatleri

Eczane için henüz çalışma saatleri eklenmemiş.

Arzu Eczanesi İşletme Bilgileri

Eczane için herhangi bir bilgi eklenmemiş.

Arzu Eczanesi Hakkında Yorumlar

Eczane için henüz yorum yapılmamış.

Arzu Eczanesi Fotoğrafları

Eczane için henüz fotoğraf eklenmemiş.

Arzu Eczanesi Yakınınkiler ve Diğer kullanıcıların aradığı eczaneler

Eczane için henüz yakınında bulunanlar eklenmemiş.

Ordu İkizce ilçesinde bulunan Arzu Eczanesi'nin adres bilgisi, telefon numarası ve yol tarifi alabileceğiniz bir sayfayı ziyaret ediyorsunuz. Ayrıca Ordu İkizce ilçesinde nöbetçi eczane olduğu zaman bu sayfa üzerinden ziyaret ettiğiniz günde nöbetçi eczane olup olmadığınıda görebilirsiniz. Arzu Eczanesi 761400 nüfuslu Ordu şehrinin İkizce ilçesinde MERKEZ MAH.HASAN KALYONCU CAD.NO:2/C adresinde bulunmaktadır. Ordu 40.986166 enlem ve 37.879721 boylamında bulunmaktadır. Arzu Eczanesi'ne yol tarifi almak için "Konuma Git" düğmesine basarak mobil cihazlarınızdan kolayca eczanenin bulunduğu MERKEZ MAH.HASAN KALYONCU CAD.NO:2/C adresine yol tarifi alabilirsiniz. Yol tarifi almadan önce "Telefon Et" düğmesine basarak Arzu Eczanesi'ni arayabilir ve açık olup olmadığı bilgisinin teyidini almayı unutmayın. Ayrıca bu özellikleri kullandığınızda herhangi bir sorunla karşılaşır veya aktif olmadığı saatte aktif gözüküyorsa bize bildirerek Ordu İkizce ilçesinde nöbetçi arayan diğer vatandaşlarada yardımcı olabilisiniz. Arzu Eczanesi'nin telefon numarası +90 452 371 20 40 ve Arzu Eczanesi'nin adresi MERKEZ MAH.HASAN KALYONCU CAD.NO:2/C şeklindedir. Siz değerli kullanıcılarımıza her zaman kaliteli bir hizmet sunmak için hergün sitemizi güncelleyerek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ordu şehrinin plaka kodu 52 numarası ile başlamaktadır.

Diğer İlçelerden Detaylara Bakabilirsiniz.

Akkuş

(0)

Çamaş

(0)

Fatsa

(0)

İkizce

(0)

Korgan

(0)

Kumru

(0)

Ulubey

(0)

Ünye

(0)
Arzu Eczanesi Hakkında S.S.S

Ordu İkizce Arzu Eczanesi'nin telefon numarası bir çok sitede mevcut şekilde var.  Ama en güncel Ordu İkizce Arzu Eczanesi telefon numarası +90 452 371 20 40 şeklindedir. Eğer kopyalamak istemiyorsanız sitemizde bulunan telefon et düğmesi ile kolayca Ordu İkizce Arzu Eczanesi'ni arayabilirsiniz. Ayrıca konuma git düğmesine basarak yol tarifi alabilirsiniz. 

Ordu İkizce Arzu Eczanesi'nin adresi bir çok sitede doğru olmayan şekliyle vardır. Ordu İkizce Arzu Eczanesi en güncel adresi MERKEZ MAH.HASAN KALYONCU CAD.NO:2/C şeklindedir. Eğer bulunan adrese yol tarifi almak istiyorsanız kopyalamak ve Google Maps üzerinde arama yapmak ile uğraşmayın sitemizde bulunan konuma et düğmesi ile kolayca Ordu İkizce Arzu Eczanesi için yol tarifi alın. Ayrıca telefon et düğmesine basarak Ordu İkizce Arzu Eczanesi kolayca arayabilirsiniz.

Ordu İkizce Arzu Eczanesi eczanesinin nöbet çizelgesini sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca Ordu İkizce Arzu Eczanesi eczanesi bugün nöbetçi değildir. Diğer Ordu ilçelerinde nöbetçi eczanelerine ait bilgileri ve nöbet durumlarını kontrol edebilirsiniz. Gün içerisinde güncellenen listeler ile sizde günlük olarak nöbetçi eczaneleri görüntüleyin.

Ordu İkizce Arzu Eczanesi'nin yakınında bir market ve iş yeri bulunmaktadır. Buradaki işletmeler ve yapılar değişiklik gösterdiği için Ordu İkizce Arzu Eczanesi'nin yakınında bulunanlar için +90 452 371 20 40 numarasından eczaneyi arayarak teyit alabilirsiniz. Ayrıca aramak için telefon numarasını kopyalamanıza gerek yok sitemizi ziyaret ederek telefon et düğmesine tıklayıp otomatik arama yapabilirsiniz.