Ordu Fatsa Orhan Eczanesi Hakkında Bilgiler

Ordu Fatsa Orhan Eczanesi

Kurtuluş Mahallesi İsmail Hanigaz Hoca Caddesi No:105/A Fatsa/Ordu

Orhan Eczanesi Çalışma Saatleri

Eczane için henüz çalışma saatleri eklenmemiş.

Orhan Eczanesi İşletme Bilgileri

Eczane için herhangi bir bilgi eklenmemiş.

Orhan Eczanesi Hakkında Yorumlar

Eczane için henüz yorum yapılmamış.

Orhan Eczanesi Fotoğrafları

Eczane için henüz fotoğraf eklenmemiş.

Orhan Eczanesi Yakınınkiler ve Diğer kullanıcıların aradığı eczaneler

Eczane için henüz yakınında bulunanlar eklenmemiş.

Ordu Fatsa ilçesinde bulunan Orhan Eczanesi'nin adres bilgisi, telefon numarası ve yol tarifi alabileceğiniz bir sayfayı ziyaret ediyorsunuz. Ayrıca Ordu Fatsa ilçesinde nöbetçi eczane olduğu zaman bu sayfa üzerinden ziyaret ettiğiniz günde nöbetçi eczane olup olmadığınıda görebilirsiniz. Orhan Eczanesi 761400 nüfuslu Ordu şehrinin Fatsa ilçesinde Kurtuluş Mahallesi İsmail Hanigaz Hoca Caddesi No:105/A adresinde bulunmaktadır. Ordu 40.986166 enlem ve 37.879721 boylamında bulunmaktadır. Orhan Eczanesi'ne yol tarifi almak için "Konuma Git" düğmesine basarak mobil cihazlarınızdan kolayca eczanenin bulunduğu Kurtuluş Mahallesi İsmail Hanigaz Hoca Caddesi No:105/A adresine yol tarifi alabilirsiniz. Yol tarifi almadan önce "Telefon Et" düğmesine basarak Orhan Eczanesi'ni arayabilir ve açık olup olmadığı bilgisinin teyidini almayı unutmayın. Ayrıca bu özellikleri kullandığınızda herhangi bir sorunla karşılaşır veya aktif olmadığı saatte aktif gözüküyorsa bize bildirerek Ordu Fatsa ilçesinde nöbetçi arayan diğer vatandaşlarada yardımcı olabilisiniz. Orhan Eczanesi'nin telefon numarası +90 452 424 13 03 ve Orhan Eczanesi'nin adresi Kurtuluş Mahallesi İsmail Hanigaz Hoca Caddesi No:105/A şeklindedir. Siz değerli kullanıcılarımıza her zaman kaliteli bir hizmet sunmak için hergün sitemizi güncelleyerek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ordu şehrinin plaka kodu 52 numarası ile başlamaktadır.

Diğer İlçelerden Detaylara Bakabilirsiniz.

Akkuş

(0)

Çamaş

(0)

Fatsa

(0)

İkizce

(0)

Korgan

(0)

Kumru

(0)

Ulubey

(0)

Ünye

(0)
Orhan Eczanesi Hakkında S.S.S

Ordu Fatsa Orhan Eczanesi'nin telefon numarası bir çok sitede mevcut şekilde var.  Ama en güncel Ordu Fatsa Orhan Eczanesi telefon numarası +90 452 424 13 03 şeklindedir. Eğer kopyalamak istemiyorsanız sitemizde bulunan telefon et düğmesi ile kolayca Ordu Fatsa Orhan Eczanesi'ni arayabilirsiniz. Ayrıca konuma git düğmesine basarak yol tarifi alabilirsiniz. 

Ordu Fatsa Orhan Eczanesi'nin adresi bir çok sitede doğru olmayan şekliyle vardır. Ordu Fatsa Orhan Eczanesi en güncel adresi Kurtuluş Mahallesi İsmail Hanigaz Hoca Caddesi No:105/A şeklindedir. Eğer bulunan adrese yol tarifi almak istiyorsanız kopyalamak ve Google Maps üzerinde arama yapmak ile uğraşmayın sitemizde bulunan konuma et düğmesi ile kolayca Ordu Fatsa Orhan Eczanesi için yol tarifi alın. Ayrıca telefon et düğmesine basarak Ordu Fatsa Orhan Eczanesi kolayca arayabilirsiniz.

Ordu Fatsa Orhan Eczanesi eczanesinin nöbet çizelgesini sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca Ordu Fatsa Orhan Eczanesi eczanesi bugün nöbetçi değildir. Diğer Ordu ilçelerinde nöbetçi eczanelerine ait bilgileri ve nöbet durumlarını kontrol edebilirsiniz. Gün içerisinde güncellenen listeler ile sizde günlük olarak nöbetçi eczaneleri görüntüleyin.

Ordu Fatsa Orhan Eczanesi'nin yakınında bir market ve iş yeri bulunmaktadır. Buradaki işletmeler ve yapılar değişiklik gösterdiği için Ordu Fatsa Orhan Eczanesi'nin yakınında bulunanlar için +90 452 424 13 03 numarasından eczaneyi arayarak teyit alabilirsiniz. Ayrıca aramak için telefon numarasını kopyalamanıza gerek yok sitemizi ziyaret ederek telefon et düğmesine tıklayıp otomatik arama yapabilirsiniz.