İstanbul Ümraniye Özlem Eczanesi Hakkında Bilgiler

İstanbul Ümraniye Özlem Eczanesi

ÇAKMAK MAH. VARAN CAD. NO:1/1 Ümraniye/İstanbul

Özlem Eczanesi Bugün Nöbetçi Mi ?

Hayır bugün nöbetçi değildir. Aşağı kaydırarak yakınındaki eczanelerden birini kontrol edebilirsiniz.

Özlem Eczanesi Çalışma Saatleri

Eczane için henüz çalışma saatleri eklenmemiş.

Özlem Eczanesi İşletme Bilgileri

Eczane için herhangi bir bilgi eklenmemiş.

Özlem Eczanesi Hakkında Yorumlar

Eczane için henüz yorum yapılmamış.

Özlem Eczanesi Fotoğrafları

Eczane için henüz fotoğraf eklenmemiş.

Özlem Eczanesi Yakınınkiler ve Diğer kullanıcıların aradığı eczaneler

Eczane için henüz yakınında bulunanlar eklenmemiş.

İstanbul Ümraniye ilçesinde bulunan Özlem Eczanesi'nin adres bilgisi, telefon numarası ve yol tarifi alabileceğiniz bir sayfayı ziyaret ediyorsunuz. Ayrıca İstanbul Ümraniye ilçesinde nöbetçi eczane olduğu zaman bu sayfa üzerinden ziyaret ettiğiniz günde nöbetçi eczane olup olmadığınıda görebilirsiniz. Özlem Eczanesi 15462452 nüfuslu İstanbul şehrinin Ümraniye ilçesinde ÇAKMAK MAH. VARAN CAD. NO:1/1 adresinde bulunmaktadır. İstanbul 41.009274 enlem ve 28.964216 boylamında bulunmaktadır. Özlem Eczanesi'ne yol tarifi almak için "Konuma Git" düğmesine basarak mobil cihazlarınızdan kolayca eczanenin bulunduğu ÇAKMAK MAH. VARAN CAD. NO:1/1 adresine yol tarifi alabilirsiniz. Yol tarifi almadan önce "Telefon Et" düğmesine basarak Özlem Eczanesi'ni arayabilir ve açık olup olmadığı bilgisinin teyidini almayı unutmayın. Ayrıca bu özellikleri kullandığınızda herhangi bir sorunla karşılaşır veya aktif olmadığı saatte aktif gözüküyorsa bize bildirerek İstanbul Ümraniye ilçesinde nöbetçi arayan diğer vatandaşlarada yardımcı olabilisiniz. Özlem Eczanesi'nin telefon numarası +90 216 594 63 73 ve Özlem Eczanesi'nin adresi ÇAKMAK MAH. VARAN CAD. NO:1/1 şeklindedir. Siz değerli kullanıcılarımıza her zaman kaliteli bir hizmet sunmak için hergün sitemizi güncelleyerek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul şehrinin plaka kodu 34 numarası ile başlamaktadır.

Özlem Eczanesi Hakkında S.S.S

İstanbul Ümraniye Özlem Eczanesi'nin telefon numarası bir çok sitede mevcut şekilde var.  Ama en güncel İstanbul Ümraniye Özlem Eczanesi telefon numarası +90 216 594 63 73 şeklindedir. Eğer kopyalamak istemiyorsanız sitemizde bulunan telefon et düğmesi ile kolayca İstanbul Ümraniye Özlem Eczanesi'ni arayabilirsiniz. Ayrıca konuma git düğmesine basarak yol tarifi alabilirsiniz. 

İstanbul Ümraniye Özlem Eczanesi'nin adresi bir çok sitede doğru olmayan şekliyle vardır. İstanbul Ümraniye Özlem Eczanesi en güncel adresi ÇAKMAK MAH. VARAN CAD. NO:1/1 şeklindedir. Eğer bulunan adrese yol tarifi almak istiyorsanız kopyalamak ve Google Maps üzerinde arama yapmak ile uğraşmayın sitemizde bulunan konuma et düğmesi ile kolayca İstanbul Ümraniye Özlem Eczanesi için yol tarifi alın. Ayrıca telefon et düğmesine basarak İstanbul Ümraniye Özlem Eczanesi kolayca arayabilirsiniz.

İstanbul Ümraniye Özlem Eczanesi eczanesinin nöbet çizelgesini sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Ümraniye Özlem Eczanesi eczanesi bugün nöbetçi değildir. Diğer İstanbul ilçelerinde nöbetçi eczanelerine ait bilgileri ve nöbet durumlarını kontrol edebilirsiniz. Gün içerisinde güncellenen listeler ile sizde günlük olarak nöbetçi eczaneleri görüntüleyin.

İstanbul Ümraniye Özlem Eczanesi'nin yakınında bir market ve iş yeri bulunmaktadır. Buradaki işletmeler ve yapılar değişiklik gösterdiği için İstanbul Ümraniye Özlem Eczanesi'nin yakınında bulunanlar için +90 216 594 63 73 numarasından eczaneyi arayarak teyit alabilirsiniz. Ayrıca aramak için telefon numarasını kopyalamanıza gerek yok sitemizi ziyaret ederek telefon et düğmesine tıklayıp otomatik arama yapabilirsiniz.