Ordu Ulubey Nimet Eczanesi Hakkında Bilgiler

Ordu Ulubey Nimet Eczanesi

Çatallı Mahalle 1 Nisan Caddesi No:30/A ULUBEY Ulubey/Ordu

Nimet Eczanesi Çalışma Saatleri

Eczane için henüz çalışma saatleri eklenmemiş.

Nimet Eczanesi İşletme Bilgileri

Eczane için herhangi bir bilgi eklenmemiş.

Nimet Eczanesi Hakkında Yorumlar

Eczane için henüz yorum yapılmamış.

Nimet Eczanesi Fotoğrafları

Eczane için henüz fotoğraf eklenmemiş.

Nimet Eczanesi Yakınınkiler ve Diğer kullanıcıların aradığı eczaneler

Eczane için henüz yakınında bulunanlar eklenmemiş.

Ordu Ulubey ilçesinde bulunan Nimet Eczanesi si'nin adres bilgisi, telefon numarası ve yol tarifi alabileceğiniz bir sayfayı ziyaret ediyorsunuz. Ayrıca Ordu Ulubey ilçesinde nöbetçi eczane olduğu zaman bu sayfa üzerinden ziyaret ettiğiniz günde nöbetçi eczane olup olmadığınıda görebilirsiniz. Nimet Eczanesi si 761400 nüfuslu Ordu şehrinin Ulubey ilçesinde Çatallı Mahalle 1 Nisan Caddesi No:30/A ULUBEY adresinde bulunmaktadır. Ordu 40.986166 enlem ve 37.879721 boylamında bulunmaktadır. Nimet Eczanesi si'ne yol tarifi almak için "Konuma Git" düğmesine basarak mobil cihazlarınızdan kolayca eczanenin bulunduğu Çatallı Mahalle 1 Nisan Caddesi No:30/A ULUBEY adresine yol tarifi alabilirsiniz. Yol tarifi almadan önce "Telefon Et" düğmesine basarak Nimet Eczanesi si'ni arayabilir ve açık olup olmadığı bilgisinin teyidini almayı unutmayın. Ayrıca bu özellikleri kullandığınızda herhangi bir sorunla karşılaşır veya aktif olmadığı saatte aktif gözüküyorsa bize bildirerek Ordu Ulubey ilçesinde nöbetçi arayan diğer vatandaşlarada yardımcı olabilisiniz. Nimet Eczanesi si'nin telefon numarası +90 452 861 20 00 ve Nimet Eczanesi si'nin adresi Çatallı Mahalle 1 Nisan Caddesi No:30/A ULUBEY şeklindedir. Siz değerli kullanıcılarımıza her zaman kaliteli bir hizmet sunmak için hergün sitemizi güncelleyerek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ordu şehrinin plaka kodu 52 numarası ile başlamaktadır.

Diğer İlçelerden Detaylara Bakabilirsiniz.

Akkuş

(0)

Çamaş

(0)

Fatsa

(0)

İkizce

(0)

Korgan

(0)

Kumru

(0)

Ulubey

(0)

Ünye

(0)
Nimet Eczanesi si Hakkında S.S.S

Ordu Ulubey Nimet Eczanesi si'nin telefon numarası bir çok sitede mevcut şekilde var.  Ama en güncel Ordu Ulubey Nimet Eczanesi si telefon numarası +90 452 861 20 00 şeklindedir. Eğer kopyalamak istemiyorsanız sitemizde bulunan telefon et düğmesi ile kolayca Ordu Ulubey Nimet Eczanesi si'ni arayabilirsiniz. Ayrıca konuma git düğmesine basarak yol tarifi alabilirsiniz. 

Ordu Ulubey Nimet Eczanesi si'nin adresi bir çok sitede doğru olmayan şekliyle vardır. Ordu Ulubey Nimet Eczanesi si en güncel adresi Çatallı Mahalle 1 Nisan Caddesi No:30/A ULUBEY şeklindedir. Eğer bulunan adrese yol tarifi almak istiyorsanız kopyalamak ve Google Maps üzerinde arama yapmak ile uğraşmayın sitemizde bulunan konuma et düğmesi ile kolayca Ordu Ulubey Nimet Eczanesi si için yol tarifi alın. Ayrıca telefon et düğmesine basarak Ordu Ulubey Nimet Eczanesi si kolayca arayabilirsiniz.

Ordu Ulubey Nimet Eczanesi si eczanesinin nöbet çizelgesini sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca Ordu Ulubey Nimet Eczanesi si eczanesi bugün nöbetçi değildir. Diğer Ordu ilçelerinde nöbetçi eczanelerine ait bilgileri ve nöbet durumlarını kontrol edebilirsiniz. Gün içerisinde güncellenen listeler ile sizde günlük olarak nöbetçi eczaneleri görüntüleyin.

Ordu Ulubey Nimet Eczanesi si'nin yakınında bir market ve iş yeri bulunmaktadır. Buradaki işletmeler ve yapılar değişiklik gösterdiği için Ordu Ulubey Nimet Eczanesi si'nin yakınında bulunanlar için +90 452 861 20 00 numarasından eczaneyi arayarak teyit alabilirsiniz. Ayrıca aramak için telefon numarasını kopyalamanıza gerek yok sitemizi ziyaret ederek telefon et düğmesine tıklayıp otomatik arama yapabilirsiniz.