Ordu Altınordu Derman Eczanesi Hakkında Bilgiler

Ordu Altınordu Derman Eczanesi

SUBASI MAH.IBNISINA CAD.NO:41/C Altınordu/Ordu

Derman Eczanesi Bugün Nöbetçi Mi ?

Hayır bugün nöbetçi değildir. Aşağı kaydırarak yakınındaki eczanelerden birini kontrol edebilirsiniz.

Derman Eczanesi Çalışma Saatleri

Eczane için henüz çalışma saatleri eklenmemiş.

Derman Eczanesi İşletme Bilgileri

Eczane için herhangi bir bilgi eklenmemiş.

Derman Eczanesi Hakkında Yorumlar

Eczane için henüz yorum yapılmamış.

Derman Eczanesi Fotoğrafları

Eczane için henüz fotoğraf eklenmemiş.

Derman Eczanesi Yakınınkiler ve Diğer kullanıcıların aradığı eczaneler

Eczane için henüz yakınında bulunanlar eklenmemiş.

Ordu Altınordu ilçesinde bulunan Derman Eczanesi'nin adres bilgisi, telefon numarası ve yol tarifi alabileceğiniz bir sayfayı ziyaret ediyorsunuz. Ayrıca Ordu Altınordu ilçesinde nöbetçi eczane olduğu zaman bu sayfa üzerinden ziyaret ettiğiniz günde nöbetçi eczane olup olmadığınıda görebilirsiniz. Derman Eczanesi 761400 nüfuslu Ordu şehrinin Altınordu ilçesinde SUBASI MAH.IBNISINA CAD.NO:41/C adresinde bulunmaktadır. Ordu 40.986166 enlem ve 37.879721 boylamında bulunmaktadır. Derman Eczanesi'ne yol tarifi almak için "Konuma Git" düğmesine basarak mobil cihazlarınızdan kolayca eczanenin bulunduğu SUBASI MAH.IBNISINA CAD.NO:41/C adresine yol tarifi alabilirsiniz. Yol tarifi almadan önce "Telefon Et" düğmesine basarak Derman Eczanesi'ni arayabilir ve açık olup olmadığı bilgisinin teyidini almayı unutmayın. Ayrıca bu özellikleri kullandığınızda herhangi bir sorunla karşılaşır veya aktif olmadığı saatte aktif gözüküyorsa bize bildirerek Ordu Altınordu ilçesinde nöbetçi arayan diğer vatandaşlarada yardımcı olabilisiniz. Derman Eczanesi'nin telefon numarası +90 452 214 66 82 ve Derman Eczanesi'nin adresi SUBASI MAH.IBNISINA CAD.NO:41/C şeklindedir. Siz değerli kullanıcılarımıza her zaman kaliteli bir hizmet sunmak için hergün sitemizi güncelleyerek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ordu şehrinin plaka kodu 52 numarası ile başlamaktadır.

Diğer İlçelerden Detaylara Bakabilirsiniz.

Akkuş

(0)

Çamaş

(0)

Fatsa

(0)

İkizce

(0)

Korgan

(0)

Kumru

(0)

Ulubey

(0)

Ünye

(0)
Derman Eczanesi Hakkında S.S.S

Ordu Altınordu Derman Eczanesi'nin telefon numarası bir çok sitede mevcut şekilde var.  Ama en güncel Ordu Altınordu Derman Eczanesi telefon numarası +90 452 214 66 82 şeklindedir. Eğer kopyalamak istemiyorsanız sitemizde bulunan telefon et düğmesi ile kolayca Ordu Altınordu Derman Eczanesi'ni arayabilirsiniz. Ayrıca konuma git düğmesine basarak yol tarifi alabilirsiniz. 

Ordu Altınordu Derman Eczanesi'nin adresi bir çok sitede doğru olmayan şekliyle vardır. Ordu Altınordu Derman Eczanesi en güncel adresi SUBASI MAH.IBNISINA CAD.NO:41/C şeklindedir. Eğer bulunan adrese yol tarifi almak istiyorsanız kopyalamak ve Google Maps üzerinde arama yapmak ile uğraşmayın sitemizde bulunan konuma et düğmesi ile kolayca Ordu Altınordu Derman Eczanesi için yol tarifi alın. Ayrıca telefon et düğmesine basarak Ordu Altınordu Derman Eczanesi kolayca arayabilirsiniz.

Ordu Altınordu Derman Eczanesi eczanesinin nöbet çizelgesini sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca Ordu Altınordu Derman Eczanesi eczanesi bugün nöbetçi değildir. Diğer Ordu ilçelerinde nöbetçi eczanelerine ait bilgileri ve nöbet durumlarını kontrol edebilirsiniz. Gün içerisinde güncellenen listeler ile sizde günlük olarak nöbetçi eczaneleri görüntüleyin.

Ordu Altınordu Derman Eczanesi'nin yakınında bir market ve iş yeri bulunmaktadır. Buradaki işletmeler ve yapılar değişiklik gösterdiği için Ordu Altınordu Derman Eczanesi'nin yakınında bulunanlar için +90 452 214 66 82 numarasından eczaneyi arayarak teyit alabilirsiniz. Ayrıca aramak için telefon numarasını kopyalamanıza gerek yok sitemizi ziyaret ederek telefon et düğmesine tıklayıp otomatik arama yapabilirsiniz.