Ordu Altınordu Pelin Eczanesi Hakkında Bilgiler

Ordu Altınordu Pelin Eczanesi

BUCAK MAH.NEFSI BUCAK CAD.NO:95 Altınordu/Ordu

Pelin Eczanesi Bugün Nöbetçi Mi ?

Hayır bugün nöbetçi değildir. Aşağı kaydırarak yakınındaki eczanelerden birini kontrol edebilirsiniz.

Pelin Eczanesi Çalışma Saatleri

Eczane için henüz çalışma saatleri eklenmemiş.

Pelin Eczanesi İşletme Bilgileri

Eczane için herhangi bir bilgi eklenmemiş.

Pelin Eczanesi Hakkında Yorumlar

Eczane için henüz yorum yapılmamış.

Pelin Eczanesi Fotoğrafları

Eczane için henüz fotoğraf eklenmemiş.

Pelin Eczanesi Yakınınkiler ve Diğer kullanıcıların aradığı eczaneler

Eczane için henüz yakınında bulunanlar eklenmemiş.

Ordu Altınordu ilçesinde bulunan Pelin Eczanesi'nin adres bilgisi, telefon numarası ve yol tarifi alabileceğiniz bir sayfayı ziyaret ediyorsunuz. Ayrıca Ordu Altınordu ilçesinde nöbetçi eczane olduğu zaman bu sayfa üzerinden ziyaret ettiğiniz günde nöbetçi eczane olup olmadığınıda görebilirsiniz. Pelin Eczanesi 761400 nüfuslu Ordu şehrinin Altınordu ilçesinde BUCAK MAH.NEFSI BUCAK CAD.NO:95 adresinde bulunmaktadır. Ordu 40.986166 enlem ve 37.879721 boylamında bulunmaktadır. Pelin Eczanesi'ne yol tarifi almak için "Konuma Git" düğmesine basarak mobil cihazlarınızdan kolayca eczanenin bulunduğu BUCAK MAH.NEFSI BUCAK CAD.NO:95 adresine yol tarifi alabilirsiniz. Yol tarifi almadan önce "Telefon Et" düğmesine basarak Pelin Eczanesi'ni arayabilir ve açık olup olmadığı bilgisinin teyidini almayı unutmayın. Ayrıca bu özellikleri kullandığınızda herhangi bir sorunla karşılaşır veya aktif olmadığı saatte aktif gözüküyorsa bize bildirerek Ordu Altınordu ilçesinde nöbetçi arayan diğer vatandaşlarada yardımcı olabilisiniz. Pelin Eczanesi'nin telefon numarası +90 452 225 49 99 ve Pelin Eczanesi'nin adresi BUCAK MAH.NEFSI BUCAK CAD.NO:95 şeklindedir. Siz değerli kullanıcılarımıza her zaman kaliteli bir hizmet sunmak için hergün sitemizi güncelleyerek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ordu şehrinin plaka kodu 52 numarası ile başlamaktadır.

Diğer İlçelerden Detaylara Bakabilirsiniz.

Akkuş

(0)

Çamaş

(0)

Fatsa

(0)

İkizce

(0)

Korgan

(0)

Kumru

(0)

Ulubey

(0)

Ünye

(0)
Pelin Eczanesi Hakkında S.S.S

Ordu Altınordu Pelin Eczanesi'nin telefon numarası bir çok sitede mevcut şekilde var.  Ama en güncel Ordu Altınordu Pelin Eczanesi telefon numarası +90 452 225 49 99 şeklindedir. Eğer kopyalamak istemiyorsanız sitemizde bulunan telefon et düğmesi ile kolayca Ordu Altınordu Pelin Eczanesi'ni arayabilirsiniz. Ayrıca konuma git düğmesine basarak yol tarifi alabilirsiniz. 

Ordu Altınordu Pelin Eczanesi'nin adresi bir çok sitede doğru olmayan şekliyle vardır. Ordu Altınordu Pelin Eczanesi en güncel adresi BUCAK MAH.NEFSI BUCAK CAD.NO:95 şeklindedir. Eğer bulunan adrese yol tarifi almak istiyorsanız kopyalamak ve Google Maps üzerinde arama yapmak ile uğraşmayın sitemizde bulunan konuma et düğmesi ile kolayca Ordu Altınordu Pelin Eczanesi için yol tarifi alın. Ayrıca telefon et düğmesine basarak Ordu Altınordu Pelin Eczanesi kolayca arayabilirsiniz.

Ordu Altınordu Pelin Eczanesi eczanesinin nöbet çizelgesini sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca Ordu Altınordu Pelin Eczanesi eczanesi bugün nöbetçi değildir. Diğer Ordu ilçelerinde nöbetçi eczanelerine ait bilgileri ve nöbet durumlarını kontrol edebilirsiniz. Gün içerisinde güncellenen listeler ile sizde günlük olarak nöbetçi eczaneleri görüntüleyin.

Ordu Altınordu Pelin Eczanesi'nin yakınında bir market ve iş yeri bulunmaktadır. Buradaki işletmeler ve yapılar değişiklik gösterdiği için Ordu Altınordu Pelin Eczanesi'nin yakınında bulunanlar için +90 452 225 49 99 numarasından eczaneyi arayarak teyit alabilirsiniz. Ayrıca aramak için telefon numarasını kopyalamanıza gerek yok sitemizi ziyaret ederek telefon et düğmesine tıklayıp otomatik arama yapabilirsiniz.