Ordu Gürgentepe Selçuk Eczanesi Hakkında Bilgiler

Ordu Gürgentepe Selçuk Eczanesi

AĞIZLAR MAH. SİVAS CAD. NO:45/B Gürgentepe/Ordu

Selçuk Eczanesi Çalışma Saatleri

Eczane için henüz çalışma saatleri eklenmemiş.

Selçuk Eczanesi İşletme Bilgileri

Eczane için herhangi bir bilgi eklenmemiş.

Selçuk Eczanesi Hakkında Yorumlar

Eczane için henüz yorum yapılmamış.

Selçuk Eczanesi Fotoğrafları

Eczane için henüz fotoğraf eklenmemiş.

Selçuk Eczanesi Yakınınkiler ve Diğer kullanıcıların aradığı eczaneler

Eczane için henüz yakınında bulunanlar eklenmemiş.

Ordu Gürgentepe ilçesinde bulunan Selçuk Eczanesi'nin adres bilgisi, telefon numarası ve yol tarifi alabileceğiniz bir sayfayı ziyaret ediyorsunuz. Ayrıca Ordu Gürgentepe ilçesinde nöbetçi eczane olduğu zaman bu sayfa üzerinden ziyaret ettiğiniz günde nöbetçi eczane olup olmadığınıda görebilirsiniz. Selçuk Eczanesi 761400 nüfuslu Ordu şehrinin Gürgentepe ilçesinde AĞIZLAR MAH. SİVAS CAD. NO:45/B adresinde bulunmaktadır. Ordu 40.986166 enlem ve 37.879721 boylamında bulunmaktadır. Selçuk Eczanesi'ne yol tarifi almak için "Konuma Git" düğmesine basarak mobil cihazlarınızdan kolayca eczanenin bulunduğu AĞIZLAR MAH. SİVAS CAD. NO:45/B adresine yol tarifi alabilirsiniz. Yol tarifi almadan önce "Telefon Et" düğmesine basarak Selçuk Eczanesi'ni arayabilir ve açık olup olmadığı bilgisinin teyidini almayı unutmayın. Ayrıca bu özellikleri kullandığınızda herhangi bir sorunla karşılaşır veya aktif olmadığı saatte aktif gözüküyorsa bize bildirerek Ordu Gürgentepe ilçesinde nöbetçi arayan diğer vatandaşlarada yardımcı olabilisiniz. Selçuk Eczanesi'nin telefon numarası +90 452 821 24 11 ve Selçuk Eczanesi'nin adresi AĞIZLAR MAH. SİVAS CAD. NO:45/B şeklindedir. Siz değerli kullanıcılarımıza her zaman kaliteli bir hizmet sunmak için hergün sitemizi güncelleyerek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ordu şehrinin plaka kodu 52 numarası ile başlamaktadır.

Diğer İlçelerden Detaylara Bakabilirsiniz.

Akkuş

(0)

Çamaş

(0)

Fatsa

(0)

İkizce

(0)

Korgan

(0)

Kumru

(0)

Ulubey

(0)

Ünye

(0)
Selçuk Eczanesi Hakkında S.S.S

Ordu Gürgentepe Selçuk Eczanesi'nin telefon numarası bir çok sitede mevcut şekilde var.  Ama en güncel Ordu Gürgentepe Selçuk Eczanesi telefon numarası +90 452 821 24 11 şeklindedir. Eğer kopyalamak istemiyorsanız sitemizde bulunan telefon et düğmesi ile kolayca Ordu Gürgentepe Selçuk Eczanesi'ni arayabilirsiniz. Ayrıca konuma git düğmesine basarak yol tarifi alabilirsiniz. 

Ordu Gürgentepe Selçuk Eczanesi'nin adresi bir çok sitede doğru olmayan şekliyle vardır. Ordu Gürgentepe Selçuk Eczanesi en güncel adresi AĞIZLAR MAH. SİVAS CAD. NO:45/B şeklindedir. Eğer bulunan adrese yol tarifi almak istiyorsanız kopyalamak ve Google Maps üzerinde arama yapmak ile uğraşmayın sitemizde bulunan konuma et düğmesi ile kolayca Ordu Gürgentepe Selçuk Eczanesi için yol tarifi alın. Ayrıca telefon et düğmesine basarak Ordu Gürgentepe Selçuk Eczanesi kolayca arayabilirsiniz.

Ordu Gürgentepe Selçuk Eczanesi eczanesinin nöbet çizelgesini sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca Ordu Gürgentepe Selçuk Eczanesi eczanesi bugün nöbetçi değildir. Diğer Ordu ilçelerinde nöbetçi eczanelerine ait bilgileri ve nöbet durumlarını kontrol edebilirsiniz. Gün içerisinde güncellenen listeler ile sizde günlük olarak nöbetçi eczaneleri görüntüleyin.

Ordu Gürgentepe Selçuk Eczanesi'nin yakınında bir market ve iş yeri bulunmaktadır. Buradaki işletmeler ve yapılar değişiklik gösterdiği için Ordu Gürgentepe Selçuk Eczanesi'nin yakınında bulunanlar için +90 452 821 24 11 numarasından eczaneyi arayarak teyit alabilirsiniz. Ayrıca aramak için telefon numarasını kopyalamanıza gerek yok sitemizi ziyaret ederek telefon et düğmesine tıklayıp otomatik arama yapabilirsiniz.