Kars Sarıkamış Sağlik Eczanesi Hakkında Bilgiler

Kars Sarıkamış Sağlik Eczanesi

TEPE MAH.BELEDIYE CAD. NO:127 SARIKAMIS/KARS Sarıkamış/Kars

Sağlik Eczanesi Çalışma Saatleri

Eczane için henüz çalışma saatleri eklenmemiş.

Sağlik Eczanesi İşletme Bilgileri

Eczane için herhangi bir bilgi eklenmemiş.

Sağlik Eczanesi Hakkında Yorumlar

Eczane için henüz yorum yapılmamış.

Sağlik Eczanesi Fotoğrafları

Eczane için henüz fotoğraf eklenmemiş.

Sağlik Eczanesi Yakınınkiler ve Diğer kullanıcıların aradığı eczaneler

Eczane için henüz yakınında bulunanlar eklenmemiş.

Kars Sarıkamış ilçesinde bulunan Sağlik Eczanesi si'nin adres bilgisi, telefon numarası ve yol tarifi alabileceğiniz bir sayfayı ziyaret ediyorsunuz. Ayrıca Kars Sarıkamış ilçesinde nöbetçi eczane olduğu zaman bu sayfa üzerinden ziyaret ettiğiniz günde nöbetçi eczane olup olmadığınıda görebilirsiniz. Sağlik Eczanesi si 284923 nüfuslu Kars şehrinin Sarıkamış ilçesinde TEPE MAH.BELEDIYE CAD. NO:127 SARIKAMIS/KARS adresinde bulunmaktadır. Kars 40.604431 enlem ve 43.095969 boylamında bulunmaktadır. Sağlik Eczanesi si'ne yol tarifi almak için "Konuma Git" düğmesine basarak mobil cihazlarınızdan kolayca eczanenin bulunduğu TEPE MAH.BELEDIYE CAD. NO:127 SARIKAMIS/KARS adresine yol tarifi alabilirsiniz. Yol tarifi almadan önce "Telefon Et" düğmesine basarak Sağlik Eczanesi si'ni arayabilir ve açık olup olmadığı bilgisinin teyidini almayı unutmayın. Ayrıca bu özellikleri kullandığınızda herhangi bir sorunla karşılaşır veya aktif olmadığı saatte aktif gözüküyorsa bize bildirerek Kars Sarıkamış ilçesinde nöbetçi arayan diğer vatandaşlarada yardımcı olabilisiniz. Sağlik Eczanesi si'nin telefon numarası +90 474 413 52 08 ve Sağlik Eczanesi si'nin adresi TEPE MAH.BELEDIYE CAD. NO:127 SARIKAMIS/KARS şeklindedir. Siz değerli kullanıcılarımıza her zaman kaliteli bir hizmet sunmak için hergün sitemizi güncelleyerek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kars şehrinin plaka kodu 36 numarası ile başlamaktadır.

Diğer İlçelerden Detaylara Bakabilirsiniz.

Akyaka

(0)

Digor

(0)

Merkez

(0)

Selim

(0)

Susuz

(0)
Sağlik Eczanesi si Hakkında S.S.S

Kars Sarıkamış Sağlik Eczanesi si'nin telefon numarası bir çok sitede mevcut şekilde var.  Ama en güncel Kars Sarıkamış Sağlik Eczanesi si telefon numarası +90 474 413 52 08 şeklindedir. Eğer kopyalamak istemiyorsanız sitemizde bulunan telefon et düğmesi ile kolayca Kars Sarıkamış Sağlik Eczanesi si'ni arayabilirsiniz. Ayrıca konuma git düğmesine basarak yol tarifi alabilirsiniz. 

Kars Sarıkamış Sağlik Eczanesi si'nin adresi bir çok sitede doğru olmayan şekliyle vardır. Kars Sarıkamış Sağlik Eczanesi si en güncel adresi TEPE MAH.BELEDIYE CAD. NO:127 SARIKAMIS/KARS şeklindedir. Eğer bulunan adrese yol tarifi almak istiyorsanız kopyalamak ve Google Maps üzerinde arama yapmak ile uğraşmayın sitemizde bulunan konuma et düğmesi ile kolayca Kars Sarıkamış Sağlik Eczanesi si için yol tarifi alın. Ayrıca telefon et düğmesine basarak Kars Sarıkamış Sağlik Eczanesi si kolayca arayabilirsiniz.

Kars Sarıkamış Sağlik Eczanesi si eczanesinin nöbet çizelgesini sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca Kars Sarıkamış Sağlik Eczanesi si eczanesi bugün nöbetçi değildir. Diğer Kars ilçelerinde nöbetçi eczanelerine ait bilgileri ve nöbet durumlarını kontrol edebilirsiniz. Gün içerisinde güncellenen listeler ile sizde günlük olarak nöbetçi eczaneleri görüntüleyin.

Kars Sarıkamış Sağlik Eczanesi si'nin yakınında bir market ve iş yeri bulunmaktadır. Buradaki işletmeler ve yapılar değişiklik gösterdiği için Kars Sarıkamış Sağlik Eczanesi si'nin yakınında bulunanlar için +90 474 413 52 08 numarasından eczaneyi arayarak teyit alabilirsiniz. Ayrıca aramak için telefon numarasını kopyalamanıza gerek yok sitemizi ziyaret ederek telefon et düğmesine tıklayıp otomatik arama yapabilirsiniz.