Kars Kağızman Şifa Eczanesi Hakkında Bilgiler

Kars Kağızman Şifa Eczanesi

SAHİNDERE MAH.MİLLİ EGEMENLİK CAD:NO.21 KAĞIZMAN-KARS Kağızman/Kars

Şifa Eczanesi Çalışma Saatleri

Eczane için henüz çalışma saatleri eklenmemiş.

Şifa Eczanesi İşletme Bilgileri

Eczane için herhangi bir bilgi eklenmemiş.

Şifa Eczanesi Hakkında Yorumlar

Eczane için henüz yorum yapılmamış.

Şifa Eczanesi Fotoğrafları

Eczane için henüz fotoğraf eklenmemiş.

Şifa Eczanesi Yakınınkiler ve Diğer kullanıcıların aradığı eczaneler

Eczane için henüz yakınında bulunanlar eklenmemiş.

Kars Kağızman ilçesinde bulunan Şifa Eczanesi si'nin adres bilgisi, telefon numarası ve yol tarifi alabileceğiniz bir sayfayı ziyaret ediyorsunuz. Ayrıca Kars Kağızman ilçesinde nöbetçi eczane olduğu zaman bu sayfa üzerinden ziyaret ettiğiniz günde nöbetçi eczane olup olmadığınıda görebilirsiniz. Şifa Eczanesi si 284923 nüfuslu Kars şehrinin Kağızman ilçesinde SAHİNDERE MAH.MİLLİ EGEMENLİK CAD:NO.21 KAĞIZMAN-KARS adresinde bulunmaktadır. Kars 40.604431 enlem ve 43.095969 boylamında bulunmaktadır. Şifa Eczanesi si'ne yol tarifi almak için "Konuma Git" düğmesine basarak mobil cihazlarınızdan kolayca eczanenin bulunduğu SAHİNDERE MAH.MİLLİ EGEMENLİK CAD:NO.21 KAĞIZMAN-KARS adresine yol tarifi alabilirsiniz. Yol tarifi almadan önce "Telefon Et" düğmesine basarak Şifa Eczanesi si'ni arayabilir ve açık olup olmadığı bilgisinin teyidini almayı unutmayın. Ayrıca bu özellikleri kullandığınızda herhangi bir sorunla karşılaşır veya aktif olmadığı saatte aktif gözüküyorsa bize bildirerek Kars Kağızman ilçesinde nöbetçi arayan diğer vatandaşlarada yardımcı olabilisiniz. Şifa Eczanesi si'nin telefon numarası +90 474 351 80 28 ve Şifa Eczanesi si'nin adresi SAHİNDERE MAH.MİLLİ EGEMENLİK CAD:NO.21 KAĞIZMAN-KARS şeklindedir. Siz değerli kullanıcılarımıza her zaman kaliteli bir hizmet sunmak için hergün sitemizi güncelleyerek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kars şehrinin plaka kodu 36 numarası ile başlamaktadır.

Diğer İlçelerden Detaylara Bakabilirsiniz.

Akyaka

(0)

Digor

(0)

Merkez

(0)

Selim

(0)

Susuz

(0)
Şifa Eczanesi si Hakkında S.S.S

Kars Kağızman Şifa Eczanesi si'nin telefon numarası bir çok sitede mevcut şekilde var.  Ama en güncel Kars Kağızman Şifa Eczanesi si telefon numarası +90 474 351 80 28 şeklindedir. Eğer kopyalamak istemiyorsanız sitemizde bulunan telefon et düğmesi ile kolayca Kars Kağızman Şifa Eczanesi si'ni arayabilirsiniz. Ayrıca konuma git düğmesine basarak yol tarifi alabilirsiniz. 

Kars Kağızman Şifa Eczanesi si'nin adresi bir çok sitede doğru olmayan şekliyle vardır. Kars Kağızman Şifa Eczanesi si en güncel adresi SAHİNDERE MAH.MİLLİ EGEMENLİK CAD:NO.21 KAĞIZMAN-KARS şeklindedir. Eğer bulunan adrese yol tarifi almak istiyorsanız kopyalamak ve Google Maps üzerinde arama yapmak ile uğraşmayın sitemizde bulunan konuma et düğmesi ile kolayca Kars Kağızman Şifa Eczanesi si için yol tarifi alın. Ayrıca telefon et düğmesine basarak Kars Kağızman Şifa Eczanesi si kolayca arayabilirsiniz.

Kars Kağızman Şifa Eczanesi si eczanesinin nöbet çizelgesini sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca Kars Kağızman Şifa Eczanesi si eczanesi bugün nöbetçi değildir. Diğer Kars ilçelerinde nöbetçi eczanelerine ait bilgileri ve nöbet durumlarını kontrol edebilirsiniz. Gün içerisinde güncellenen listeler ile sizde günlük olarak nöbetçi eczaneleri görüntüleyin.

Kars Kağızman Şifa Eczanesi si'nin yakınında bir market ve iş yeri bulunmaktadır. Buradaki işletmeler ve yapılar değişiklik gösterdiği için Kars Kağızman Şifa Eczanesi si'nin yakınında bulunanlar için +90 474 351 80 28 numarasından eczaneyi arayarak teyit alabilirsiniz. Ayrıca aramak için telefon numarasını kopyalamanıza gerek yok sitemizi ziyaret ederek telefon et düğmesine tıklayıp otomatik arama yapabilirsiniz.