Diyarbakır Bağlar Firat Eczanesi Hakkında Bilgiler

Diyarbakır Bağlar Firat Eczanesi

MERKEZ BAGLAR MAH.NÜKHET ÇOSKUN CAD.NO 58-A Bağlar/Diyarbakır

Firat Eczanesi Çalışma Saatleri

Eczane için henüz çalışma saatleri eklenmemiş.

Firat Eczanesi İşletme Bilgileri

Eczane için herhangi bir bilgi eklenmemiş.

Firat Eczanesi Hakkında Yorumlar

Eczane için henüz yorum yapılmamış.

Firat Eczanesi Fotoğrafları

Eczane için henüz fotoğraf eklenmemiş.

Firat Eczanesi Yakınınkiler ve Diğer kullanıcıların aradığı eczaneler

Eczane için henüz yakınında bulunanlar eklenmemiş.

Diyarbakır Bağlar ilçesinde bulunan Firat Eczanesi'nin adres bilgisi, telefon numarası ve yol tarifi alabileceğiniz bir sayfayı ziyaret ediyorsunuz. Ayrıca Diyarbakır Bağlar ilçesinde nöbetçi eczane olduğu zaman bu sayfa üzerinden ziyaret ettiğiniz günde nöbetçi eczane olup olmadığınıda görebilirsiniz. Firat Eczanesi 1783431 nüfuslu Diyarbakır şehrinin Bağlar ilçesinde MERKEZ BAGLAR MAH.NÜKHET ÇOSKUN CAD.NO 58-A adresinde bulunmaktadır. Diyarbakır 37.926634 enlem ve 40.212104 boylamında bulunmaktadır. Firat Eczanesi'ne yol tarifi almak için "Konuma Git" düğmesine basarak mobil cihazlarınızdan kolayca eczanenin bulunduğu MERKEZ BAGLAR MAH.NÜKHET ÇOSKUN CAD.NO 58-A adresine yol tarifi alabilirsiniz. Yol tarifi almadan önce "Telefon Et" düğmesine basarak Firat Eczanesi'ni arayabilir ve açık olup olmadığı bilgisinin teyidini almayı unutmayın. Ayrıca bu özellikleri kullandığınızda herhangi bir sorunla karşılaşır veya aktif olmadığı saatte aktif gözüküyorsa bize bildirerek Diyarbakır Bağlar ilçesinde nöbetçi arayan diğer vatandaşlarada yardımcı olabilisiniz. Firat Eczanesi'nin telefon numarası +90 412 236 88 46 ve Firat Eczanesi'nin adresi MERKEZ BAGLAR MAH.NÜKHET ÇOSKUN CAD.NO 58-A şeklindedir. Siz değerli kullanıcılarımıza her zaman kaliteli bir hizmet sunmak için hergün sitemizi güncelleyerek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Diyarbakır şehrinin plaka kodu 21 numarası ile başlamaktadır.

Diğer İlçelerden Detaylara Bakabilirsiniz.

Bağlar

(0)

Bismil

(0)

Çermik

(0)

Çınar

(0)

Dicle

(0)

Eğil

(0)

Ergani

(0)

Hani

(0)

Hazro

(0)

Kulp

(0)

Lice

(0)

Silvan

(0)

Sur

(0)
Firat Eczanesi Hakkında S.S.S

Diyarbakır Bağlar Firat Eczanesi'nin telefon numarası bir çok sitede mevcut şekilde var.  Ama en güncel Diyarbakır Bağlar Firat Eczanesi telefon numarası +90 412 236 88 46 şeklindedir. Eğer kopyalamak istemiyorsanız sitemizde bulunan telefon et düğmesi ile kolayca Diyarbakır Bağlar Firat Eczanesi'ni arayabilirsiniz. Ayrıca konuma git düğmesine basarak yol tarifi alabilirsiniz. 

Diyarbakır Bağlar Firat Eczanesi'nin adresi bir çok sitede doğru olmayan şekliyle vardır. Diyarbakır Bağlar Firat Eczanesi en güncel adresi MERKEZ BAGLAR MAH.NÜKHET ÇOSKUN CAD.NO 58-A şeklindedir. Eğer bulunan adrese yol tarifi almak istiyorsanız kopyalamak ve Google Maps üzerinde arama yapmak ile uğraşmayın sitemizde bulunan konuma et düğmesi ile kolayca Diyarbakır Bağlar Firat Eczanesi için yol tarifi alın. Ayrıca telefon et düğmesine basarak Diyarbakır Bağlar Firat Eczanesi kolayca arayabilirsiniz.

Diyarbakır Bağlar Firat Eczanesi eczanesinin nöbet çizelgesini sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca Diyarbakır Bağlar Firat Eczanesi eczanesi bugün nöbetçi değildir. Diğer Diyarbakır ilçelerinde nöbetçi eczanelerine ait bilgileri ve nöbet durumlarını kontrol edebilirsiniz. Gün içerisinde güncellenen listeler ile sizde günlük olarak nöbetçi eczaneleri görüntüleyin.

Diyarbakır Bağlar Firat Eczanesi'nin yakınında bir market ve iş yeri bulunmaktadır. Buradaki işletmeler ve yapılar değişiklik gösterdiği için Diyarbakır Bağlar Firat Eczanesi'nin yakınında bulunanlar için +90 412 236 88 46 numarasından eczaneyi arayarak teyit alabilirsiniz. Ayrıca aramak için telefon numarasını kopyalamanıza gerek yok sitemizi ziyaret ederek telefon et düğmesine tıklayıp otomatik arama yapabilirsiniz.